Drobečková navigace

Úvod > O mně > Aktuálně > Zlato na U18

Zlato na U18Asi před dvěma měsíci jsme s Jardou Malčíkem dali dokupy dva mladé nadějné hráče a začali s nimi poctivě pracovat. Na prvním turnaji skončili ve finále, na které se bude dlouho vzpomínat, protože tam dostali strašně nařezáno. Díky vražednému systému, kde hraješ až 6 zápasů a v Jihlavě bylo docela teplo... Na druhém turnaji v Praze v tropickém počasí byli až čtvrtí, ale vše si vynahradili na Mistrovství republiky v Chodově u Karlových Varů. Tam nastupovali jako tým číslo 5 a do neděle šli s jednou prohrou přes prohraného pavouka. Neděle i přes znova tropické počasí sedla skvěle a po 3 vítězných utkáních se radovali z titulu!!!

Projekt nekončí, Mikuláš Plšek i Tobiáš Přichystal pokračují dál a cílem je medaile na Mistrovství Evropy 2024. Máme rádi výzvy... Je pravděpodobné, že do projektu zapojíme další dva hráče, kteří projdou našimi přísnými požadavky a vytvoříme dobře pracující skupinu. Já s Jardou Malčíkem pracujeme na volejbalových dovednostech, Petr Krejčiřík na kondici a to je základ úspěchu.

Velký dík patří všem, co se těchto hráčů i v minulosti jen dotkli a měli je šanci ovlivnit, celé rodiny, trenéři, trenérky, no prostě celá plejáda lidí, kteří kluky formují a formovali...