Drobečková navigace

Úvod > O mně > Aktuálně > VIP kemp Kácov

VIP kemp KácovO víkendu jsme testovali novou destinaci - 49 km od Prahy vzdálený Kácov. Golfové středisko v malebné krajině posazené. Nádherné ubytko a taky komfort - restaurace, bungalovy, hotel, stravování, to všechno předurčovalo k parádní akci. Bylo to poprvé, takže mírné obavy byly samozřejmě. I z toho důvodu , že mě kontaktoval izraelský trenér a bývalý hráč a chtěl jet s námi během jeho tripu po Evropě. Avidor zapadl nejen výkonnostně(patřil k lídrům), ale i lidsky. Celou akci si velmi pochvaloval a byl nadšený. Co ostatní, uvidíme, čekám na jejich ohlasy.

Měli jsme k dispozici i velký 10místný elektrický vozík, takže doprava na kurty byla komfortní. Využívali jsme místní biotop, který se velmi hodil zvlášť během sobotních tropických veder, bylo 39 stupňů :-) Wellness jsme nevyužili, sauna byla na kurtech. Zaměřili jsme tréninky na přihrávku a útočný úder, kde jsme se věnovali navedení do úderu a kvalitě samotného úderu. Nedělní odpoledne pařilo hře, kde se účastníci promíchali ve svých výkonnostních skupinách.

Doplňkově jsme hráli i tenis, na beach tenis nebyla síla :-)

V pátek jsme poseděli v místní restauraci a v sobotu sešli do městečka Kácov do vyhlášené hospůdky na ochutnávku místního piva a dobrot.

Myslím si, že za kvalitou se dá jezdit i vícekrát za rok... Takže příští rok na viděnou v Golf Panoramě!!!

Speciální dík patří Lucce Vančurové, která tento resort doporučila a manažeru hotelu Tomáši Malcovi!!!

Více fotek a videí ve Fotogalerii...