Drobečková navigace

Úvod > O mně > Aktuálně > Universita BVU-Palda s Kristýnou Kolocovou

Universita BVU-Palda s Kristýnou KolocovouDlouho připravovaná akce s osobností české ženské beach volejbalové scény, se sympatickou Kristýnou Kolocovou, provdanou Hoidarovou málem zhatila předpověď počasí. Kdo by jí věřil, tak si musel přinést náhradní věci a pláštěnku. V sobotu - den před Universitou, bylo letní počasí, které se ovšem navečer lehce pokazilo a ochladilo se. Naštěstí spadlo jen pár kapek, které neohrozilo konání akce, ale hlavně náladu přítomných 24 sportovců(4 muži a 20 žen - pánové, styďte se - kdy jindy si můžete sáhnout na skvělou Kristýnu...)

Makalo se na obraně v poli, vyšší hráčky a pánové taky blokovali a docela úspěšně, musím je sám pochvílit, a to nedělám často... :-)

Tři tréninkové skupiny se střídaly u třech trenérů, tou třetí byla Anna Foktová, za svobodna Komárková, a to jak dopoledne, tak i odpoledne, kdy byla herné průprava. Po každém tréninku byla 10minutová pauza, kde jsme si popovídali, zhodnotili, pochválili, ale i zkritizovali nedostatky.

Po kempu, kde jsme měli i profi fotografa, Honzu Votavu, jsme prosili o feedback vsech zúčastněných, který dávám do speciální složky Napsali nám...

Fotky z akce ve Fotogalerii!!!