Drobečková navigace

Úvod > O mně > Aktuálně > Silvestrovský sport

Silvestrovský sportDatum konání:
31.12.2023

Máte zájem sportovat na Silvestra a to je potěšující! A tak se potkáme 31.12.2023 naposledy v roce, kdy si pohodově zasportujeme a rozdáme bazarové dárky. To je akce, kterou mě naučil ani nevím kdo, ale je zajímavá a docela úspěšná. Jde o to, že každý účastník přinese jakoukoliv věc z domova, kterou nepotřebuje. Může to být např. starý telefon, nepoužívané kuchyňské nože, zavařenina, rozbité rádio, tabulka čokolády, oblečení, které nenosíte atd. Bývá u toho i sranda, ty komentáře stojí za to!

Pokud přinesete i vzorky cukroví, což vřele doporučuju, tak bude i ta správná vánoční atmosféra!

Těším se na shledání i s těmi, co chodí na naše akce nárazově!

Hlásíte se jako vždy přes rezervační systém a moc neváhejte, ať máte místo!!!

Plná startovní listina!!! To je potěšující, dokonce bylo 5 náhradníků... Dlouho jsem přemýšlel o systému, neboť rozdílný počet mužů a žen a ještě k tomu rozdílné úrovně mi chvíli dělal vrásky na čele. Po zvážení pro a proti se budou páry losovat na polovinu hracího času(budou losovat muži jako pánskou volenku a na druhou část sportovního dne si vylosují své koně i ženy). Čtyři děvčata budou hrát spolu v týmech proti mixům(a věřím, že se neztratí).

King a Queen of the court získají k cenám ještě dvě speciální...

 

Zhodnocení:

tuhle sportovní aktivitu budeme opakovat častěji... Moc se mi to líbilo, jednak přihlášení získávali zkušenosti ze hry s jinými partnery, silnějšími, ale i slabšími! Museli daleko víc a líp komunikovat s nováčky, snažili se, honily body do závěrečného počítání, byly nádherné výměny a taky prohozy, někdy sice uspěchané, ale přece jen mnohdy úspěšné. Ale vyrazily mi dech přinesené dárky-ležáky z domova... Kvalitní pití, krásně zabalené dárky(ty byly vlastně špatnou volbou, protože jsme měli pravidlo - sáhneš na dárek, je tvůj), dobroty, jen jeden trefný dárek, a to štětka na záchod. Asi bude putovní, tipuju. Příští rok:-)

Už jsem dostal jeden úkol, na příští Silvestr rezervovat jedno místo :-)