Drobečková navigace

Úvod > O mně > Aktuálně > Plné kempy!!!

Plné kempy!!!Kempy BVU-Palda táhnou, což mě velice těší! Většinou bývají měsíce leden a únor slabé, jezdíte na hory, odpočíváte a sportujete jinak. Ovšem letos je to síla... Nevím, jestli za to může nedostatek sněhu, ale kempy se plní velmi rychle, až musím na víkend přidávat další. Těší mě, že se objevují nové tváře a zůstávají. Kempy jsou určeny pro 8 sportovců, první část tvoří nácviky herních činností a situací ve hře a druhá část je hrací. Povolávám trenérské posily, Lenku Háječkovou, ale hlavně Nelu Kozlerovou, která přebírá část tréninků BVU a vypomáhá tak nejen na Universitách BVU-Palda. Obě trenérky jsou šikovné a zkušené každá jinak. Vyzkoušejte je, uvidíte! 

Kempy mají tedy tyto termíny a hodiny:

pátek dopoledne10-12 - dopolední kemp

pátek večer 18:30-20:30 - kemp pro začátečníky

neděle odpoledne 16-18 - kemp pro začátečníky a mírně pokročilé(pokud je větší zájem, otevíráme ještě jeden ve stejný čas)

neděle večer 18-20 - kemp pro pokročilé

 

Jsou vypsané již letní víkendové kempy, tak neváhejte, ať máte místo!!! Nedělám masovku, na kempy jezdí většinou 16 osob, výjimku tvoří Znojmo a Kutná Hora. Viz Kempy | Ing. Michal Palinek (bvu-palda.cz)