Drobečková navigace

Úvod > O mně > Aktuálně > Parádní víkend na kempu ve Znojmě

Parádní víkend na kempu ve ZnojměKdyž se koná víkendový kemp BVU v nové lokalitě, tak je to vždycky malé riziko, že se něco může něco stát(přesněji posrat). Ovšem Znojmo předčilo mé očekávání. Přijel jsem tam již v pátek před polednem, na začátku Znojma nakoupil meruňky a broskve, dal si skvělý steak v dobré restauraci a jel se ubytovat do kempu u řeky Dyje. Zamluvil jsem si skvělou chatičku, která patřila jen mně. Komfort převýšil sdílené sociálky, které byly vždycky čisté, což řekl bych není zvykem. Nepatřím mezi zdatné kempaře, kteří bydlí často ve stanech, takže na ubytko dávám jednčku. V chatičce čaj, káva, lednice, větrák, v lednici voda na rychlovarnou konvici, prostě super! 

Na kemp se přihlásilo 19 sportovců a sportovkyň, na sobotu přijela návštěva z Vídně a tak jsme rozjeli beach volejbalové drily, příjem, nahrávka, útok a obrana, a to v různých variantách. V pátek v noci sprchlo, dusné počasí vystřídalo příjemné teplá a slunečné. Do řeky Dyje asi 40 metrů od kurtu, což jsme využívali na koupačku v chladnější vodě. Nedělné miniturnaj jsme odehráli mixový, protože počty žen a mužů seděl. Válčilo se přes 3 hodiny y partněři se v polovině času prosřídali losem(byla dámská volenka aneb ženy losovaly muže)

No a kultura... ve Znojmě za 500 aneb mraky možností. V pátek jsme měli rezervaci v jedné hospůdce u Rotundy, byl to spíše pivní večer a ochutnávka místních značek. Hodně nás překvapil řízek s vídeňským bramborovým salátem o rozměrech 20 x 15 cm. Přes celý talíř!!! Silné povahy pokračovaly do baru Bambus

No a v sobotu jsme vyrazili za vínem a písničkou do Šaldorfa. Sklepy byly otevřené, navíc Food fest nás velmi lákal... Z dobrot jsme zvolili mexiko, a klasiku - škvarkovou pomazánku, pro kterou bych vraždil, jaká to je dobrota! Obešli jsme staré dobré známé sklepy, ochutnávali a cpali se dobrotami. Proto jsme sem jeli, neee?

Fotky a videa ve Fotogalerii!!!