Drobečková navigace

Úvod > O mně > Aktuálně > Komentování turnaje Ostrava Beach Open

Komentování turnaje Ostrava Beach OpenJako každoročně jsem pozván do České televize jako expert na beach volejbal, abych přispěl svými poznatky k utkáním nejen našich českých týmů.

Letos se v Ostravě setká velká kvalita!!! A to jak v ženské, tak i mužské kategorii. Již včera jsme odkomentovali samotný začátek kvalifikace, dnes pokračuje turnaj hlavní soutěží, která trvá až do neděle. 

Kdy mě můžete slyšet nebo i vidět? Ve čtvrtek od 9:15 do 14, v pátek od 10 do 13 a od 18 do 19, v sobotu od 10 do 11:25. Ale protože se situace mění v závislosti na postupech našich týmů, tak jsou možné i změny. 

Studio nebylo v Ostravě, jak bývalo zvykem, ale již druhý rok se komentuje na dálku. Můžou za to pravidla vysílání turnajů FIVB, která je zpoplatnila na placené platformě a přenáší utkání na své televizi, údajně z Rumunská, která dostává svému jménu. Dle mého nekvalitně. Nejde o to, že se přenos sekal, ale viděli jsme nepříliš citlivé obrazy, zpomalené záběry a taky pozdní detaily akcí mě teda nenadchly. S komentátory jsme se shodli, že Česká televize dělá kvalitní přenosy, po kterých se nám stýskalo. Dřív jsme mohli zpětně sledovat sporné momenty a míče, detailně je rozebrat, o to byl tentokrát český divák ochuzen. Škoda přeškoda...